Poznaj nas

Poznaj nas

Jesteśmy grupą pasjonatów kawy. Lubimy ziarno wysokiej jakości i porządny aromat, który stawia na nogi. Cenimy kawę za jej właściwości pobudzające, smak, ale przede wszystkim za jej społeczny aspekt. Kawa łączy ludzi. Więc poznajmy się!

PIOTR SZLĄZAK

BOSS

 Piotr dba o to, żeby wszystko było na miejsce i na czas. Miłośnik flat white. Inspiruje do realizowania innowacyjnych pomysłów – motywuje do rozwoju.

ERWIN GAŁAN

BRAND MANAGER

 „Nie ważne co robisz – niech to będzie sztuka”. Dba o to, żebyście usłyszeli o Kawiarzu lub go dostrzegli. Kocha espresso. Ceni minimalizm w marketingu.

ARTEMIUSZ KUZNETSOV

HEAD BARISTA

Prowadzi szkolenia baristyczne. Chętnie odkrywa rzadkie i nietypowe mieszanki oraz tworzy nieprzeciętne kompozycje smakowe na bazie espresso.

Aleksandra Burdan

Wszechogarniacz

Najlepiej ogarnia złożone rzeczywistości. Ola bardzo uważnie analizuje wszystkie wyzwania marketingowe Kawiarza. To kluczowa umiejętność przy tworzeniu niestandardowego biznesu, który przyciąga uwagę i zapewnia efekt.

KAROL DOBROWOLSKI

ARTYSTA WSCHODNIEJ POLSKI

 Grafiki i ilustracje Kawiarza to dzieło Karola. Bezkompromisowe podejście sprawia, że opakowania i kreacje graficzne cieszą oko i zapadają w pamięć. #czystaforma

WOJCIECH JAREMEK
TOWARZYSKI BARISTA

Wojtek to wulkan energii! Zawsze pełen optymizmu, pozytywny kawiarz! Zaraża uśmiechem i zna nieograniczoną liczbę dowcipów.

Michał Brodowski

SPECJALISTA DS. ROZWOJU SIECI

Twierdzi, że jeśli ktoś nie chce to znajdzie powód, a jeśli ktoś chce, to znajdzie sposób. Kocha rower, góry oraz góry i rower. W wolnym czasie kocha rower i góry.