Poznaj nas

Poznaj nas

Kilka słów od serca

Pijemy kawę codziennie. Ty także? Skoro tak, to kawa bezpośrednio przekłada się na jakość Twojego życia. Tak jak woda, którą pijesz. Filmy, które oglądasz. Książki, które czytasz. Jeśli zaczniesz pić prawdziwą, świeżą kawę – naszą kawę – to zrozumiesz, że jakość życia podnoszą codzienne decyzje, a nie górnolotne marzenia o jachcie i locie na księżyc. To decyzje o tym, czy wybierasz picie kiepskiej kawy z marketu, czy picie kawy bogatej w nuty smakowe owoców, kwiatów, ciekawych roślin, prawdziwy aromat, ziarna, które wypaliliśmy w prawdziwym piecu i własnymi rękami pilnowaliśmy, aby osiągnęła idealny bukiet. Wkładamy w to serce. To jest nasza misja. Przekazujemy ją w każdej paczce, którą znajdziesz w tym sklepie. Chcemy w ten sposób poprawiać jakość życia Polaków.

PIOTR SZLĄZAK

BOSS

 Piotr dba o to, żeby wszystko było na miejsce i na czas. Miłośnik flat white. Inspiruje do realizowania innowacyjnych pomysłów – motywuje do rozwoju.

ARTEMIUSZ KUZNETSOV

HEAD BARISTA

Prowadzi szkolenia baristyczne. Chętnie odkrywa rzadkie i nietypowe mieszanki oraz tworzy nieprzeciętne kompozycje smakowe na bazie espresso.

Aleksandra Burdan

Wszechogarniacz

Najlepiej ogarnia złożone rzeczywistości. Ola bardzo uważnie analizuje wszystkie wyzwania marketingowe Kawiarza. To kluczowa umiejętność przy tworzeniu niestandardowego biznesu, który przyciąga uwagę i zapewnia efekt.

KAROL DOBROWOLSKI

ARTYSTA WSCHODNIEJ POLSKI

 Grafiki i ilustracje Kawiarza to dzieło Karola. Bezkompromisowe podejście sprawia, że opakowania i kreacje graficzne cieszą oko i zapadają w pamięć. #czystaforma

WOJCIECH JAREMEK
TOWARZYSKI BARISTA

Wojtek to wulkan energii! Zawsze pełen optymizmu, pozytywny kawiarz! Zaraża uśmiechem i zna nieograniczoną liczbę dowcipów.