Poznaj nas

Poznaj nas

Jesteśmy grupą pasjonatów kawy. Lubimy ziarno wysokiej jakości i porządny aromat, który stawia na nogi. Cenimy kawę za jej właściwości pobudzające, smak, ale przede wszystkim za jej społeczny aspekt. Kawa łączy ludzi. Więc poznajmy się!
WOJCIECH JAREMEK
TOWARZYSKI BARISTA

Wojtek to wulkan energii! Zawsze pełen optymizmu, pozytywny kawiarz! Zaraża uśmiechem i zna nieograniczoną liczbę dowcipów.

PIOTR SZLĄZAK
BOSS

 

Piotr dba o to, żeby wszystko było na miejsce i na czas. Miłośnik flat white. Inspiruje do realizowania innowacyjnych pomysłów – motywuje do rozwoju.

ARTEMIUSZ KUZNETSOV
HEAD BARISTA

Prowadzi szkolenia baristyczne. Chętnie odkrywa rzadkie i nietypowe mieszanki oraz tworzy nieprzeciętne kompozycje smakowe na bazie espresso.

ERWIN GAŁAN
BRAND MANAGER

 

„Nie ważne co robisz – niech to będzie sztuka”. Dba o to, żebyście usłyszeli o Kawiarzu lub go dostrzegli. Kocha espresso. Ceni minimalizm w marketingu.

KAMILA OLESZCZUK – KASPEREK
TRENERKA BARISTYKI

Rozkochana w Faemie, interesuje się alternatywnymi metodami parzenia kawy. Pisze ciekawe artykuły do bloga Kawiarza i jest profesjonalną edytorką.

KAROL DOBROWOLSKI
ARTYSTA WSCHODNIEJ POLSKI

 

Grafiki i ilustracje Kawiarza to dzieło Karola. Bezkompromisowe podejście sprawia, że opakowania i kreacje graficzne cieszą oko i zapadają w pamięć. #czystaforma

Aleksandra Burdan
Copywriter

Ola bardzo uważnie analizuje wyzwania marketingowe klienta. To kluczowa umiejętność przy tworzeniu niestandardowych kreacji, które przyciągają uwagę i zapewniają efekt. Poza tym najlepiej ogarnia złożone rzeczywistości.

Michał Brodowski
SPECJALISTA DS. ROZWOJU SIECI

Twierdzi, że jeśli ktoś nie chce to znajdzie powód, a jeśli ktoś chce, to znajdzie sposób. Kocha rower, góry oraz góry i rower. W wolnym czasie kocha rower i góry.