oferta

Formularz

zobacz nasze pakiety

Jesteśmy grupą pasjonatów kawy. Lubimy ziarno wysokiej jakości i porządny aromat, który stawia na nogi. Cenimy kawę za jej właściwości pobudzające, smak, ale przede wszystkim za jej społeczny aspekt. Poniżej przedstawiamy naszą ofertę świeżo palonej kawy klasy premium, która z pewnością wzbogaci dzień pracy o niezapomniany smak

PRESTIŻ ZARZĄDU

Coffee Bean

Wyrafinowany Kawiarz

Coffee Bean

Porządny Kawiarz

Coffee Bean

Bezsenny Kawiarz

Coffee Bean

Rytuał Kawiarza

Kawiarz wiedział, że czym prędzej musi pomóc swojemu przyjacielowi – świeżo upieczonemu prezesowi. Jeden podpis, a przed jego firmą mogą otworzyć się nowe możliwości. Ale jak przekonać kontrahenta do wyciągnięcia pióra? Wyrafinowany Kawiarz – mieszanka arabik z sześciu państw – zachwyca, onieśmiela, dodaje prestiżu – ostateczny argument, który zawsze działa.

KREATYWNY TEAM

Coffee Bean

Porządny Kawiarz

Coffee Bean

Bezsenny Kawiarz

Coffee Bean

Rytuał Kawiarza

Kawiarza zdruzgotała informacja, że jego niegdyś kreatywny team, sfrustrowany brakiem pomysłów wyjechał do starej puszczy. Z przynaglenia serca wyruszył na poszukiwanie przyjaciół.. Po kilku dniach Kawiarz znalazł się wśród drwali, którzy, jak się później okazało, poznali rzeczony osamotniony i wypalony team. Drwale ugościli Kawiarza kawą oraz sucharami… i wtedy to się stało. Kawa, którą pił, mówiła innym językiem niż te, które dotąd poznał. Była w niej zwarta tajemnicza siła sukcesu i subtelny aromat świeżych pomysłów, które niczym wiatr przemykają między leśnymi drzewami. Kawiarz postanowił zostać, aby odkryć tajemnice tej mieszanki. Receptury jednak nigdy nie zdradził teamowi ale od tego pamiętnego leśnego dnia już nigdy nikt nie narzekał na brak weny.

POBUDZONY ZESPÓŁ

Coffee Bean

Bezsenny Kawiarz

Coffee Bean

Rytuał Kawiarza

Zespół Kawiarza miał w perspektywie dwa srogie dead-line’y, a już zmierzchało… Wiedział, że jeśli zaraz czegoś nie wymyśli, to całe przedsięwzięcie zakończy się fiaskiem…
Postanowił skomponować mieszankę, która pozwoli im dłużej wytrwać tej nocy. Połączył tajne, jeszcze nigdy wcześniej niestosowane, ziarna robusty z Indii z brazylijskimi arabikami.
Zaparzył pieczołowicie przygotowaną mieszankę i z namaszczeniem wypił czarne espresso.
Jeszcze wtedy nie wiedział, że już nigdy więcej nie zmrużą oka…

CODZIENNY RYTUAŁ

Coffee Bean

Rytuał Kawiarza

Zespół Kawiarza dokładnie wiedział co zrobić, aby dokończyć projekt. Bez tego codziennego rytuału po prostu nie da się pracować. Pierwsza osoba w biurze włącza ekspres i wsypuje kawę. Druga odpala wszystkim komputery, trzecia – zgodnie z ustalonym przez project managera harmonogramem -zaopatruje cały zespół w słodkości. Z kolei ten, kto się spóźni przynosi wszystkim kawę do biurka. Rytuał Kawiarza – codziennie rano, codziennie przynosi efekty.