Zawiązaliśmy spółkę Kawiarz S.A.

Kawiarz S.A. stał się faktem! Miłość do kawy i wspólny wysiłek wielu osób sprawił, że dziś możemy dumnie potwierdzić, że Kawiarz wszedł na kolejny etap rozwoju!

Co to znaczy?

Spółka akcyjna umożliwia dynamiczniejszy rozwój Kawiarza dzięki wsparciu inwestorów. Oznacza to, że klienci będą dostawać od Kawiarza coraz lepsze niespodzianki. Plany Kawiarza są szerokie i jak zwykle pełne pasji i kawowego rozmachu.

Czy to znaczy, że Kawiarz się zmieni?

Kawiarz, którego pokochaliście, zawsze będzie Waszym Kawiarzem i to się nie zmieni. Będzie pracował każdego dnia, żeby zasłużyć na Wasze uznanie i zaskoczyć Was kolejnymi kawowymi historiami. Kawiarz wie, na co czekacie i przygotowuje już odpowiedzi na Wasze potrzeby.

Jak to się stało, że w 9 miesięcy marka urosła do rozmiarów S.A.?

Odpowiedzią jest oczywiście kawa. Z pewnością wiecie, że dzięki kawie można zdziałać cuda. U nas wszystko zaczęło się od kawy właśnie. Świeże, aromatyczne ziarno pomaga nam każdego dnia. To bardzo prosta odpowiedź, ale niezwykle wymowna.

Ty też możesz stać się częścią Kawiarza S.A.

Kawiarz to nie tylko ziarno. To także społeczność pasjonatów kawy. W grupie osób wspierających Kawiarza są zaangażowanie ludzie, którzy doceniają to, co robimy i chcą, żebyśmy mogli się rozwijać. Jesteśmy w 100% polską spółką z polskim kapitałem i tak zostanie.

Kawiarz S.A. planuje emisje akcji: Prywatną i Publiczną. Jeśli chcesz otrzymać ofertę i jesteś zainteresowany inwestycją w kawę, to skontaktuj się z nami!

 

6 + 3 =